Porady

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? 25 rzeczy które straszą w wyglądzie kobiet!

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Cóż, niektóre przejawy „dbania” o wygląd bądź zaniedbania pewnych kwestii są całkowicie niezrozumiałe dla przeciętnego mężczyzny. I o ile na niektóre z poniżej wymieniony rzeczy jeszcze da się przymknąć oko, to na znaczną część nie. Możesz być super zajebistą fajną dziewczyną ale 1 rzecz (słownie JEDNA!!!) może odstraszać faceta tak bardzo, że podziękuje sobie za znajomość z Tobą. Skąd to wiem? Bo sam jestem facetem, który niejednokrotnie olewał laskę bo jakaś cecha jej wyglądu (na który przecież miała wpływ) odstraszała mnie tak bardzo, że widząc ją nie myślałem o niczym innym jak tylko o tych jej brwiach albo o tych czarnych falujących włoskach na jej ręku, czując przy tym ciarki, które przechodziły mi po plecach. (więcej…)

Z Mister X, przed
Uwodzenie mężczyzn

Jak podniecić faceta? Załóż seksowny strój! – Ranking seksownych kostiumów

Na pewno nie jeden raz zastanawiałaś się jak podniecić faceta. Mężczyźni to dość proste w obsłudze maszyny i nieważne czy dopiero się zaczęliście spotykać czy jesteście ze sobą już szmat czasu, powiem Ci jedno przebieranki są zawsze w cenie. Do związku o pewnym stażu dodadzą ognia do już ledwo tlącego się ogniska :) Wiem, że wiesz o czy mówię. Skoro już tutaj trafiłaś na pewno zastanawiasz się jaki seksowny strój byłby dla Ciebie odpowiedni. Niektóre z nich mogą ukryć jakiś Twój mankament a niektóre go uwidocznić. Pamiętaj jednak, droga czytelniczko, że chcąc dobrze się bawić ze swoim facetem musisz zapomnieć o kompleksach. On nie będzie patrzył na Ciebie i myślał o Twoich wadach bo jeśli je masz a on z Tobą jest, widocznie mu one nie przeszkadzają a zbytnie przejmowanie się głupotami będzie działało tylko na waszą niekorzyść. A w seksie chodzi o dobrą zabawę i przyjemność, czyż nie? :) (więcej…)

Z Mister X, przed
Porady

Jak poradzić sobie z rozstaniem? Wszystko to co musisz wiedzieć!

Zawsze mam problem ze wstępem bo nie wiem kto trafi na moją stronę. Fakt jest taki, że albo jesteś facetem albo kobietą która/y ma duży ból serca (albo duży ból dupy) spowodowany niewiedzą jak poradzić sobie z rozstaniem. Na potrzeby artykułu będę zwracał się do Pań bo raczej one są bardziej emocjonalne i podejrzewam, że one częściej będą trafiać na ten artykuł natomiast tekst jest ogólny i tyczy się również Panów, którzy mają nieciekawe obecnie odczucia. (więcej…)

Z Mister X, przed
Zrozumieć mężczyznę

Co mężczyźni lubią w łóżku? – 13 rzeczy, które musisz znać!

Za nim odpowiem na pytanie co mężczyźni lubią w łóżku, chce zwrócić uwagę na fakt droga czytelniczko, że to, że trafiłaś na tą stronę bardzo dobrze o Tobie świadczy. Dlatego, że nie myślisz tylko o swoich uciechach tylko pomyślałaś o swoim mężczyźnie. Myślisz o tym co facet, z którym sypiasz tak naprawdę pragnie. Oczywiście najłatwiej się zapytać ale jak wiadomo z różnych względów lepiej najpierw pogrzebać w internecie. Czyż nie? :) Podejrzewam, że skoro szukasz porad odnośnie męskich oczekiwań, to masz stałego partnera, któremu chcesz po prostu zrobić dobrze :) W końcu dla obcego sexfrienda nie ma co się starać. Ja jako facet wiem co lubię oraz czego nie lubię. Z Twoim na 95% jest podobnie. Oczywiście jeśli mówimy o normalnym zdrowym mężczyźnie bez zaburzeń i kompleksów, które często mają wpływ na nasze relacje łóżkowe. (więcej…)

Z Mister X, przed
Porady

Dlaczego facet zrywa kontakt bez słowa wyjaśnienia? 5 głównych powodów!

Spotkałaś się parę razy z jakimś facetem i za każdym razem było super, rozmowa się kleiła, było widać, że między wami jest to „coś”. Być może nawet się całowaliście albo przespaliście się ze sobą, a on nagle, z niewiadomych przyczyn, całkowicie zrywa kontakt. Próbujesz się kontaktować, a facet nie odpisuje na smsy, nie odpisuje na fejsbuku mimo, że wyświetla wiadomość. Dzwonisz i nie możesz się dodzwonić. Dlaczego? Dlaczego facet zrywa kontakt, bez słowa w momencie w którym wszystko zdaję się iść w dobrym kierunku? Znam odpowiedź na to pytanie bo sam jestem facetem i sam wielokrotnie tak robiłem. Robiłem tak bo miałem swoje powody! (więcej…)

Z Mister X, przed
Porady

Jak facet okazuje zainteresowanie? Czyli po czym poznać że mu się podobasz? 40 objawów zainteresowania!

Na pewno niejednokrotnie zastanawiałaś się po czym poznać, że podobasz się konkretnemu mężczyźnie. Każdy facet, nawet jeżeli nie mówi tego wprost, zdradza zainteresowanie dziewczyną poprzez zachowanie, mowę ciała lub inne rzeczy, które nie zdarzają mu się w stosunku do obojętnej osoby. Poniżej wymieniam aż 40 oznak tego jak facet okazuje zainteresowanie kobietą. Zaznaczam jednak, że mężczyźni są różni dlatego, niektóre objawy mogą się wykluczać z innymi. Niektórzy mężczyźni mogą okazywać zainteresowanie w sposób inny niż reszta mężczyzn, dlatego poniższy tekst jest taki długi. Jednak po jego przeczytaniu na pewno w przyszłości nie ujdą Twojej uwadze zachowania wskazujące na to, że mu się podobasz :) (więcej…)

Z Mister X, przed
Uwodzenie kobiet

Shit testy kobiet. Ty też dajesz się nabrać?

Może nawet o tym nie wiesz ale Ty też byłeś wielokrotnie testowany przez kobiety, którym się podobałeś. Nie wiesz o tym bo ich shit testy polegają na tym, że testowany nie wie, że jest poddawany testom. Dziewczyny w ten sposób robią odsiew wśród absztyfikantów szukając najsilniejszego samca. Jedni absztyfikanci są odrzucani z miejsca inni mimo, że się podobają muszą je przechodzić. Samiec, który w sposób naturalny te testy przechodzi jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Dlaczego kobiety robią testy? Na czym one polegają? Jak je przejść? Dowiesz się czytając ten artykuł. Nauczysz się je rozpoznawać, przechodzić i obrócić, tą na pierwszy rzut oka trudną sytuację, na swoją korzyść... (więcej…)

Z Mister X, przed
Porady

Guru podrywu oszukuje… Czyli nie ufaj ‚uwodzicielom” z internetu. Nie bądź frajerem!

Nie jest możliwym by każdy mężczyzna mógł uwieźć każdą kobietę. Guru podrywu powie Ci coś innego "możesz mieć każdą" ale tak to nie działa. Jest to wymysł, na którym dziesiątki walikoników zrobiło sobie internetowy biznes udając uwodzicieli. Ta banda onanistów, nigdy nie miała powodzenia u kobiet więc zaczęli wciągać książka po książce o uwodzeniu myśląc, że zrobi to z nich wielkich mistrzów podrywania. Nie zostali mistrzami! Po mimo ogromnej wiedzy, którą wyczytali i technik, których się nauczyli nie potrafią zaliczać lasek. Potrafią za to coś innego. Mianowicie sprawnie pisać artykuły, ebooki, robić szkolenia, gdzie wszystko i tak sprowadza się do kilku prostych zasad i mamić nimi swoich „wyznawców”, których uzbierali w trakcie swojej internetowej działalności. (więcej…)

Z Mister X, przed
Porady

Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do swojej byłej?

Myślisz tylko o tym jak odzyskać dziewczynę, która Cie rzuciła!  Ona! Twoja miłość! Tak po prostu! Jak mogła?! Przecież ją kochałeś, zależało Ci na niej. Nie widziałeś świata poza nią, a ona powiedziała Ci, od tak, po prostu, że nie chce z Tobą już być. Że nic nie czuje. Że musicie się rozstać. Zadajesz sobie pytania „ale dlaczego?” „Co takiego zrobiłem?” „Czy to moja wina?”. „Przecież było dobrze. Przecież się kochaliśmy. Przecież mi na niej zależy!” Dlaczego ona to robi? Czym się kieruję? Dlaczego Cie rzuciła? Co mogłeś zrobić inaczej? Jak do niej teraz wrócić? Odpowiedzi na pytania są znacznie prostsze niż mogłoby Ci się wydawać... (więcej…)

Z Mister X, przed