Może nawet o tym nie wiesz ale Ty też byłeś wielokrotnie testowany przez kobiety, którym się podobałeś. Nie wiesz o tym bo ich shit testy polegają na tym, że testowany nie wie, że jest poddawany testom. Dziewczyny w ten sposób robią odsiew wśród absztyfikantów szukając najsilniejszego samca. Jedni absztyfikanci są odrzucani z miejsca inni mimo, że się podobają muszą je przechodzić. Samiec, który w sposób naturalny te testy przechodzi jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Dlaczego kobiety robią testy? Na czym one polegają? Jak je przejść? Dowiesz się czytając ten artykuł. Nauczysz się je rozpoznawać, przechodzić i obrócić, tą na pierwszy rzut oka trudną sytuację, na swoją korzyść…

Na początku musisz wiedzieć, że kobiety ciągle testują mężczyzn, którzy im się podobają. Tak! Podobają! Jeżeli swoim zachowaniem, wyglądem, nastawieniem, tonem głosu nie wzbudzisz jej sympatii lub ona będzie w złym nastroju to nie będzie robić Ci testów ona będzie chciała Cie po prostu zbyć. Jest to wbrew ogólnej teorii tych wszystkich słynnych uwodzicieli, którzy trzepią kasę na zakompleksionych facetach, którzy później za ich namową robią z siebie namolnych kretynów.Musisz rozpoznać kiedy dziewczyna robi Ci testy a kiedy ma Cie w dupie. Ten artykuł dlatego jest dedykowany mężczyznom, którzy wiedzą, że kobieta jest nimi zainteresowana bądź z takową są w związku.

Więcej o moim podejściu do teorii „słynnych uwodzicieli” przeczytasz w artykule: Guru podrywu oszukuje… Czyli nie ufaj ‚uwodzicielom” z internetu. Nie bądź frajerem!

Czym są i na czym polegają „shit testy” kobiet?

Na pewno niejednokrotnie spotkałeś się z wieloma testami kobiet na Tobie… Czy dziewczyna do której „świrujesz” nagle zrobiła się obrażona z nie wiadomo z jakich przyczyn? Czy Twoja partnerka nagle sugeruje Ci, że powinieneś ją bardziej adorować?

To są właśnie shit testy robione przez kobiety w podświadomy sposób. Dam Ci więcej przykładów żebyś zrozumiał dokładnie o co w tym chodzi.

Przykłady shit testów:

  • Postawisz mi drinka?
  • Wszystkim kobietom to mówisz?
  • Powiedz mi coś miłego…
  • Ponieś mi Torebkę…
  • Pójdziesz po moją kurtkę do szatni?
  • Nie chce żebyś szedł na piwo z kolegami, zostań ze mną!
  • Podobam Ci się?
  • Co we mnie lubisz najbardziej?
  • Chłopak Eweliny kupił jej xxx!
  • Chcesz tak zrobić! Tak? Ok, rób se co chcesz!

… i wiele więcej 🙂

Spotkałeś się z tym? Na pewno tak! Każdy mężczyzna przez to przechodzi. Nie unikniesz ich ale może je obrócić na swoją korzyść.

Jak reaguje „przeciętny” facet na shit testy kobiet?

Przeciętny mężczyzna jako osoba logiczna, słyszy to co kobieta mówi. Nie zastanawia się nad głębszym sensem tych testów. Widzi jej niezadowolenie to się dostraja do jej humorków tak aby z powrotem była zadowolona. Myśli, że boli ją ręka od noszenia torebki to chodzi jak ciota po mieście z jej torebką. Wymienia jej zalety chcąc ją dowartościować. Jej rośnie ego, jemu spada wartość. Droga prowadząca do smutnego onanizmu jest prosta! 🙂


Dlaczego kobiety robią shit testy?

Dla kobiet testowanie mężczyzny jest czymś naturalnym. W większości przypadków nie jest to logiczne przemyślany chwyt, z którego robią tabelki w excelu i ranking mężczyzn, z którego wybierają swojego partnera. 🙂 Nie działa to w ten sposób.

Kobiety shit testy robią:

Świadomie.

W znacznie mniejszej ilości przypadków. Robią to aby zbadać Twoje reakcje na ich zachcianki. Chce sprawdzić świadomie „czy jemu zależy”, jak bardzo on jest nią zainteresowany. Taka typowa paplanina lasek. Nie przejmuj się, one tak naprawdę chcą odwrotnego wyniku niż myślą bo nie wiedzą, że tak naprawdę sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić,

Podświadomie

Podświadomie próbują sprawdzić czy dany mężczyzna jest dostatecznie silny i męski aby być ojcem ich dzieci 😀 To jest moja teoria. Drogą ewolucji osiągnęły pewnego rodzaju umiejętność testowania potencjalnych kandydatów, tak aby przypadkiem nie przespać się z jakimś lamusem. Jeżeli nauczysz się umiejętnie radzić z kobiecymi testami sprawisz, że Twoja wartość na rynku matrymonialnym gwałtownie wzrośnie. Zaczniesz być typem faceta, który jest znacznie bardziej atrakcyjny od chłopaka, który nie potrafi ich odczytywać ani tym bardziej zachowywać się tak jak powinien aby je przejść.

Istnieją dwa rodzaje shit testów:

Pokaż mi, że Ci zależy

Przede wszystkim nie zarażaj się emocjonalnością od kobiety. Nie reaguj pod wpływem emocji, nie wdawaj się w pyskówki. Jeżeli jesteś w związku możesz mieć do tego skłonność. Nie tłumacz, nie wchodź w gierki słowne. Jak wejdziesz to przegrasz! Kobieta pokona Cie, bo nie trafią do niej logiczne argumenty, będzie strzelała wyrzutami jak z karabinu, pomiesza wątki i polegniesz. Twoja reakcja na test ma być naturalna, tzn robisz i mówisz to co uważasz za normalne.

Przykład:

„Jakbyś mnie kochał to byś to zrobił dla mnie!”

Test jako część flirtu:

Kobiety są znacznie lepiej flirtują niż mężczyźni, mają naturalny instynkt do flirtowania. Gdy flirtujesz z jakąś laską może ona rzucić zaczepnym teścikiem i dzięki temu nadaję inny ton rozmowie.

Przykład:

„Yhym wszystkim dziewczynom to mówisz?”

Jakie odpowiadać na shit testy?

Jedyną dobrą odpowiedzią na shit test jest ominięcie nakładu emocjonalnego jaki kobieta mu nadaje. Chodzi o to, że odpowiadasz na shit test a nie na emocje jakie mu towarzyszą. Możesz to zrobić na kilka sposobów, oto one:

Normalna szczera odpowiedź

Odpowiadasz kobiecie szczerze. Np: Idę z kolegami na piwo, bo mam ochotę i się z nimi umówiłem tydzień temu. Z tobą spędzę całą niedzielę bo też się z Tobą tak umówiłem. Jak się umawiam to dotrzymuje słowa.

Ignorowanie

Patrzysz na nią i swoim brakiem reakcji sugerujesz, że jej teścik jest niepoważny.

Odbijasz

Nie ma nic za darmo. Robisz dla niej to co chce a ona robi coś dla Ciebie. Np: „Ok pójdę dla Ciebie po to ale Ty jutro stawiasz lody”

Obracasz sens testu

Odpowiadasz jej w taki sposób jakbyś nie zauważył czego ona konkretnie od Ciebie oczekuje.Np:

Ona: „Co Ci się we mnie podoba?”

Ty: „Umiejętność gotowania 😀 ”

Żarcikujesz

Nie bierzesz jej wątów na poważnie. Np: „Luzik, nie idę na piwo! Skoro chcesz to będę pił Whisky 🙂 ”

Podsumowanie

Shit testy są czystą manipulacją. Kobiety manipulują mężczyznami, udają niezadowolone, obrażone, sfochowane itd. Mężczyzna widząc, że nie jest „tak fajnie jak wcześniej”, zaczyna wsłuchiwać się w „potrzeby kobiety” i daje się lepić jako służący, pocieszyciel, sponsor zamiast być sobą i reagować w odpowiedni sposób, staje się co raz mniej atrakcyjny. Pamiętaj, że jesteś samcem, po którym spływają tego typu gierki, rozpoznajesz je i obracasz na swoją korzyść, dzięki czemu Twoja atrakcyjność rośnie a sam czujesz się jako wartościowy facet z zasadami a nie pantofel noszący torebki 🙂

I najważniejsze! Większość pseudo uwodzicieli tworzy pewnego rodzaju mit kobiecych testów na mężczyznach. Według mnie coś takiego istnieje i jest faktem. Ale musisz czuć dystans, rozeznać się w sytuacji i wiedzieć kiedy odejść i nie robić z siebie idioty! U kobiet czasami „nie” oznacza „nie”. Nie zawsze jesteś testowany, bywasz też spławiany. W szczególności gdy rozpoczynasz nową znajomość i zagadujesz dziewczynę w klubie, na ulicy czy gdziekolwiek. Pseudo uwodziciele twierdzą, że zawsze jej skwaszona mina jest shit testem. Nie prawda. Nie podobasz się dziewczynie i kropka. Nie zmieni swojego zdania a kontynuowanie rozmowy w namolny sposób nie przyniesie rezultatu. Prawdziwy mężczyzna wie kiedy zrezygnować. Ponieść porażkę to nie wstyd, wstydem jest bycie namolnym kretynem, który nie wie kiedy się poddać.

Czy byłeś kiedyś poddawany shit testom?

RelatedPost


Mister X

Płeć: Mężczyzna Status: Wolny Wiek:30 lat Związki nieudane: 5 Licznik: 96 Zainteresowania: Psychologia, socjologia, medytacja, sex, alkohol, miękkie narkotyki, relacje między ludzkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *