MisterX wita was drodzy czytelnicy po przerwie 🙂

Jak część z was zauważyła napisałem do tej pory 11 artykułów. Ostatni mój wpis miał miejsce 22 listopada 2017. Czyli ponad pół roku temu. Od tamtej pory nic nie napisałem…

Skąd ta przerwa?

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Po prostu mam słomiany zapał, taka chujowa cecha charakteru. Pewnego dnia stwierdziłem, że zacznę się dzielić swoimi przemyśleniami w postaci rad dla czytelników.

Spiąłem poślady i nabazgroliłem 11 artykułów, obczaiłem ilość wejść i stwierdziłem, że to oleje.Pomimo sporej wiedzy i umiejętności wyciągania wniosków mam też – co może dziwić- wady 😀 Moją największą wadą jest to, że w momencie gdy uderzę raz głową w mur to nie tłukę go tak długo aż go rozpierdolę tylko się odwracam i mam to gdzieś.

Podobnie było w tym przypadku. Natrudziłem się i z racji tego, że efekty w postaci dziesiątków tysięcy czytelników nie nadeszły dałem sobie spokój. Pomyślałem „kurwa Tomek piszesz jakieś pierdoły a i tak każdy ma to w dupie”. Na początku jeśli ktokolwiek wszedł na tego bloga to było wielkie święto.

No ale coś mnie naszło ostatnio i sobie przypomniałem o moim blogu 🙂 Wbijam na Google Analytics, patrzę a tu ponad 100 unikalnych użytkowników dziennie przy zaledwie 11 artykułach!!! Nie muszę mówić, że wszystkie wejścia są jedynie z wyszukiwarki. Pomyślałem, że skoro przy tak marnym contencie jest aż tak sporo wyszukiwań to oznacza, że jest jednak popyt na moje mądrości.

 

Dlatego wszem i wobec przysięgam, że będę pisał tutaj regularnie!!! 

Żeby mój słomiany zapał nie zgasł za szybko na początek za cel stawiam sobie 1 artykuł tygodniowo. Prawdopodobnie gdy liczba użytkowników będzie rosła to będę pisał częściej. Tak samo jak szybko rezygnuje po porażce tak samo mały sukces mnie napędza. I obym nabrał rozpędu.

Kto czyta mojego bloga? MisterX

Na początku myślałem, że będę pisał dla gości, którzy mają problem z kobietami. Prawda jest taka, że jest to dość spore grono osób. Dlaczego? Bo każdy facet ma problem z babami. Jak ma kobietę to ma dziesiątki problemów, a z części nawet nie zdaje sobie sprawy. Z kolei jak nie ma kobiety to też ma problem. Bo lepiej babę mieć niż nie mieć. Chociażby z przyczyn fizjologicznych 🙂 Jest też duża część siedzących w domach walikoników, z których zamierzałem zrobić prawdziwych mężczyzn, co uważam jest szlachetne i rycerskie 😀 Na swój sposób chciałem ratować ich przegrane życia 🙂

Zauważyłem jednak, że sporo jest „ekspertów” zajmujących się tym tematem a przebicie się przez grono samozwańczych mistrzów podrywu i relacji wydawało się zadaniem karkołomnym. Dlatego stwierdziłem, że z racji tego, że rozumiem męskie zachowania będę pisał też dla kobiet. I co się okazało? A no to, że 80% użytkowników którzy czytają moje bazgroły to kobiety!!! Dlatego częściej będę pisał pod Panie 🙂 Przykro mi, ale widać są bardziej zainteresowane moją twórczością.

Na blogu będę poruszał wszelkie możliwe problemy, wyjaśniał zachowania, mówił o umiejętności „wychowania” sobie partnera, manipulacji i wszystkim co złe 😀 a co przydatne dla moich czytelników/czytelniczek. 18% z osób, które odwiedziło mój blog w ostatnim tygodniu powraca na niego.

Przepraszam, że się zawiedliście! Już się nie zawiedziecie.

Jestem MisterX i zaczynam pisać! A wy drogie owieczki podążajcie za moją mądrością 😀 

Kto wie, może jak się dobrze rozkręcę to napiszę ebooka ale najpierw muszę mieć motywkę i dobić do 500uu dziennie wtedy pomyślę 😀

Artykuły, które napisałem do tej pory: 

 1. Teksty na podryw. Czyli Święty Graal każdego podrywacza!
 2. Jak zagadać do dziewczyny na fb? Sprawdź mój poradnik!
 3. Dlaczego mężczyźni zdradzają? 17 głównych powodów zdrady – Męskim okiem!
 4. Zdrada emocjonalna – czym tak naprawdę jest i jak sobie z nią poradzić?
 5. Ideał mężczyzny! Czyli jacy mężczyźni podobają się kobietom?
 6. Jak wyjść z friendzone? Czy opuszczenie strefy przyjaźni jest możliwe?
 7. Jak odzyskać dziewczynę? Jak wrócić do swojej byłej?
 8. Guru podrywu oszukuje… Czyli nie ufaj ‚uwodzicielom” z internetu. Nie bądź frajerem!
 9. Shit testy kobiet. Ty też dajesz się nabrać?
 10. Jak facet okazuje zainteresowanie? Czyli po czym poznać że mu się podobasz? 40 objawów zainteresowania!
 11. Dlaczego facet zrywa kontakt bez słowa wyjaśnienia? 5 głównych powodów!

 

Czy chcesz żeby MisterX dalej pisał?

RelatedPost


Mister X

Płeć: Mężczyzna Status: Wolny Wiek:30 lat Związki nieudane: 5 Licznik: 96 Zainteresowania: Psychologia, socjologia, medytacja, sex, alkohol, miękkie narkotyki, relacje między ludzkie.

3 Comments

Magdalena · 15 czerwca 2018 o 23:11

Dobre artykuly piszesz Paine

Magdalena · 15 czerwca 2018 o 23:16

Akurat jeden po raz kolejny mnie wyruchal a teraz rucha moja najlepsza koleżankę do której zaprowadziłam go wczoraj zeby obejrzeć małe kociaki długo mu to nie zajęło niecałe 24 godziny zeby wielka miłość przeniosła się miasteczko dalej co kurwa z wami jest nie tak panowie

  Mister X · 15 czerwca 2018 o 23:28

  Madziu nie uogólniaj!
  Poza tym Twój komentarz pozostawia wątpliwości bo piszesz:
  „Akurat jeden po raz kolejny mnie wyruchal a teraz rucha moja najlepsza koleżankę”
  To Cie „wyruchał” czy byliście parą? Bo to nie zawsze idzie w parze…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *