Myślisz tylko o tym jak odzyskać dziewczynę, która Cie rzuciła!  Ona! Twoja miłość! Tak po prostu! Jak mogła?! Przecież ją kochałeś, zależało Ci na niej. Nie widziałeś świata poza nią, a ona powiedziała Ci, od tak, po prostu, że nie chce z Tobą już być. Że nic nie czuje. Że musicie się rozstać. Zadajesz sobie pytania „ale dlaczego?” „Co takiego zrobiłem?” „Czy to moja wina?”. „Przecież było dobrze. Przecież się kochaliśmy. Przecież mi na niej zależy!” Dlaczego ona to robi? Czym się kieruję? Dlaczego Cie rzuciła? Co mogłeś zrobić inaczej? Jak do niej teraz wrócić? Odpowiedzi na pytania są znacznie prostsze niż mogłoby Ci się wydawać…

Nie dowiesz się, jak funkcjonują kobiety myśląc, że ich zachowania są powiązane z logiką. Nie mam zamiaru tym stwierdzeniem obrażać kobiet ale takie są fakty. Emocje u nich biorą górę nad logicznym myśleniem. Dlatego szukając logicznych argumentów po jej stronie dojdziesz do wniosku, że niczego nie rozumiesz. Próbując stworzyć jej mapę myśli zauważysz, że nie ma w niej logicznego sensu.


Dlaczego Twoja była Cie rzuciła?

Myślisz, że byłeś dobrym partnerem i że wiele was łączyło. Układałeś plany na przyszłość i nagle jak grom z jasnego nieba uderza Cie informacja, że ona nie chce już z Tobą być. Próbujesz ułożyć puzzle w logiczną całość. Zaczynasz się obwiniać… Różne myśli przychodzą Ci do głowy. Może za słabo się starałeś? Nie zabiegałeś o jej względy? Nie doceniałeś jej? Nie okazywałeś miłości, zrozumienia, troski?

Chłopie, całe to łajno wyrzuć do kibla i dwa razy spuść wodę! Te domniemania są nic niewarte. Prawda wygląda tak, że ona straciła Tobą zainteresowanie nie dlatego, że byłeś złym chłopakiem! Za dużo się naoglądałeś amerykańskich romansideł! Myślisz, że kobiety rzucają facetów bo oni ich nie doceniają? Nie okazują miłości? To jest bzdura powtarzana przez osoby, które nie potrafią czytać między wierszami. Ona rzuciła Cie bo przestałeś być dla niej atrakcyjny. Nie byłeś tym samym facetem, z którym spotykała się na początku. O którym myśląc dostawała gęsiej skórki. Zrobiłeś się dostępny, oddany, zakochany, nudny… Kobiety mają to do siebie, że mając faceta próbują go ulepić jakby był z plasteliny. Ten opór, który stawia przy lepieniu jest dla nich atrakcyjny. W momencie, w którym ulepiła swojego faceta tak jak tego chciała, traci nim zainteresowanie. Przestajesz być niedostępny zaczynasz być nieatrakcyjny. Spójrz ilu fajnych, miłych, dobrych chłopców trzepie w samotności kapucyna po kątach. I spójrz na to z drugiej strony, ile jest kobiet w nieszczęśliwych związkach?

Żeby Ci to lepiej wytłumaczyć zwróć uwagę na skrajne przypadki, dlaczego bywa tak, że kobiety bite i poniżane ciągle wracają do swoich katów? Widzisz w tym logikę? bo ja nie. 🙂 Oczywiście ostatnią rzeczą do jakiej bym Cie namawiał jest przemoc ale ten przykład dobrze obrazuje podejście kobiet do tego tematu.

Jak dobrze wiesz kobiety robią różnego rodzaju testy, po to aby sprawdzić Twoją męskość. Owe testy zazwyczaj są dobrze zakamuflowane. Są to tzw „shit testy”. Testowany nie wie o teście. Myśli, że robi coś nie tak, przez co kobieta jest niezadowolona, obrażona, jakaś inna. Te testy to właśnie to coś co nazwałem „lepieniem faceta”. Prawdopodobnie pod wpływem tych „shit testów” ulepiła Cie na takiego chłopaka jakiego chciała a teraz jesteś już „uformowany” i o dziwo ona już Ciebie nie chce…

Jak zareagowałeś na wiadomość o rozstaniu?

Twoja reakcja na wiadomość o rozstaniu jest bardzo ważna o ile chcesz aby Twoja eks wróciła do Ciebie. Zdaj sobie sprawę, że emocje są złym doradcą w szczególności kiedy do danej kobiety dużo czujesz. W momencie kiedy ona nagle mówi Ci, że nie chce z Tobą być, czujesz ogromny nacisk emocji na Twoje ciało. Czujesz w jednym momencie: zdenerwowanie, smutek, żal, niezrozumienie itd. Twój głos może się załamywać, ręce mogą drżeć a łzy cisnąć się do oczu, chcesz aby zmieniła decyzje albo Ci ją dogłębnie wytłumaczyła. Pragniesz zrozumieć o co w tym chodzi, ale nawet jakbyś zrozumiał to i tak by Cie to nie uspokoiło…

Idealna reakcja

Unikaj jak ognia powyżej opisanego zachowania mimo, że wydaję Ci się ono naturalne. Najlepiej jeżeli całą sytuację przyjąłbyś całkowicie na chłodno, bez emocji, bez skomlenia, płakania, tłumaczenia, wylewania żali i bez jakiegokolwiek widocznego smutku. Wiem przyjacielu, że nie jest to łatwe, jest to trudne jak cholera. Ale jeżeli chcesz odzyskać swoją byłą dziewczynę nie możesz dać się ponieść emocjom. Twoja reakcja powinna ją zaskoczyć.

Co powinieneś zrobić? Powinieneś ją wysłuchać, spojrzeć zimnym wzrokiem i powiedzieć: „Ok rozumiem, powodzenia”, wstać i opuścić jak najszybciej pomieszczenie, w którym się znajdujecie. Opuścić po to aby:

  1. ona czuła niedostatek w tej rozmowie, wychodząc zostawiasz pewien rodzaj pustki po sobie.
  2. zaskoczyć ją! Zapewne spodziewała się skomlenia, płakania i proszenia. A tu Zonk! Niech się zastanawia czy dobrze zrobiła.
  3. nie rozkleić się, jak to zrobisz to ona osiągnie swój cel, utwierdzi ją to w przekonaniu, że dobrze zrobiła.

Prawdopodobnie trafiłeś tutaj już po fakcie rozstania. Więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że spierdoliłeś sprawę na tym etapie. Nie przejmuj się, ciągle istnieje duża szansa, że jeżeli dostosujesz się do kolejnych wytycznych to ona będzie jeszcze prosiła o to aby wrócić do Ciebie. 🙂

Co zrobić żeby odzyskać swoją byłą dziewczynę?

Po pierwsze… masz ją w dupie! Nie dzwonisz, nie piszesz pierwszy, nie odzywasz się do niej.

Po drugie… uświadamiasz sobie, że jesteś zajebistym facetem i to ona ma problem bo straciła kogoś kto jest zajebisty. Dla Ciebie natomiast otwiera się świat możliwości. Jesteś młodym, wartościowym samcem w świecie pełnym pięknych kobiet, których wilgotne szparki (dzięki moim poradom 😀 ) zaczną stać dla Ciebie otworem.

Po trzecie… Jeżeli ona się odezwie pierwsza, na przykład napisze do Ciebie smsa albo wiadomość na messengerze, nie odpisujesz od razu. Niech widzi, że ją wyświetliłeś, ale niech czeka na odpowiedź. Niech się zastanawia co robisz i dlaczego nie odpisujesz. Odpowiedź (po paru godzinach albo dniach), powinna być zdawkowa. Nie pucujesz się jej w żaden sposób, nie wywlekasz brudów, nie chcesz tłumaczeń. Pyta więc odpowiadasz ale jednocześnie robisz to w takim tonie, jakbyś był w dobrym humorze. Jakby ta cała sytuacja po Tobie spłynęła.

Po czwarte… dobrze się bawisz i pokazujesz to światu. Ustaw śmieszny opis, wstawiasz zdjęcie z imprezy, z wycieczki. Pokaż się w dobrym nastroju jak korzystasz z życia.

Po piąte… dobrze się bawisz w towarzystwie kobiet. Najlepiej jakby powyższa zabawa była w towarzystwie kobiet, czym są ładniejsze tym lepiej. Być może, tak się sfrajerzyłeś w związku, że już nawet nie masz koleżanek. Trudno to odnów kontakty albo poznaj nowe. Wstaw fotkę z imprezy z byle dziewczyną, lepsze to niż nic 🙂


Po szóste… zmieniasz siebie. Jesteś gruby, chudniesz. Jesteś chudy, pakujesz na siłce. Pracujesz nad pewnością siebie. Możesz zmienić styl ubierania. Robisz coś z sobą tak, że gdy ona Cie zobaczy na jakimś spotkaniu grupowym albo przypadkiem na ulicy pomyśli sobie „kurwa, ale on się zmienił na plus”. 🙂 I co najważniejsze nie robisz tego dla niej!!! Robisz to dla siebie.

Dlaczego daję Ci takie rady?

Jeżeli chcesz wrócić do swojej byłej musisz zrozumieć, że ona Cie rzuciła bo zostałeś ulepiony tak jak tego chciała. Jak się zmienisz i ona to zobaczy, to zacznie o Tobie z powrotem myśleć. Zacznie zadawać sobie pytania na Twój temat. Pomyśli, że znowu chce być częścią Twojego życia. W całej tej sytuacji chodzi właśnie o to czy kobieta chce czy też nie chce być częścią Twojego życia. Nie chce być, jeżeli jesteś ciepłą kluchą w kapciach, a chce gdy jesteś facetem spełniającym się, pewnym siebie, dobrze się bawiącym i korzystającym z życia. Do tego przypadku idealnie pasuje staropolskie przysłowie naszych pradziadów „miej wyjebane a będzie Ci dane”. 🙂 Kobieta chce być z Tobą wtedy gdy widzi, że nie jest Ci do niczego potrzebna. W momencie, w którym kobieta jest Twoim życiem ona Cie nie chce.

To całe pierdolenie w tych babskich programach odnośnie doceniania, zabiegania o względy, zrozumienia możesz sobie spisać na papierze toaletowym i podetrzeć nim dupę. To jest część specyfiki kobiet, wydaję im się, że wiedzą czego chcą. Jak pójdziesz zapytać się koleżanki co zrobić żeby odzyskać dziewczynę to ona Ci powie, żebyś kupił bukiet kwiatów, czekoladki i wkradł się w jej łaski. Nie rób tego!!! To jest gwóźdź do trumny.

Najlepiej nigdy nie pytaj kobiet o relacje z innymi kobietami bo powiedzą Ci co im się wydaję, że kobiety chcą. Pytaj facetów którzy swoje przeżyli i mają powodzenie. Starobabcine rady o piździe z różą w zębach śpiewającą serenady pod oknem zostaw nieudacznikom. Tym nie jesteś. Jesteś samcem alfa!

Czy warto wrócić do byłej dziewczyny?

Nie warto. Po co? W jakim celu? Do czego będzie zmierzał taki związek? Zresztą zastanów się czy jesteś facetem, który bierze od życia to czego chce czy może chłopcem bumerangiem, którego się rzuca a on wraca. Któremu można grać na emocjach i bawić się jego życiem?

Zasada nr.1 była dziewczyna ma to do siebie, że jest była. Zresztą takie powroty są nieopłacalne. Pomyśl logicznie, skoro się rozstaliście to nie była to na pewno miłość. Poza tym, przez fakt zakochania idealizujesz swoją wybrankę, myślisz o niej jako o idealnej partnerce dla siebie a to jest gówno prawda. Przywiązałeś się i patrzysz przez różowe okulary. Chcesz teraz odzyskać dziewczynę z którą byłeś i wam „nie pykło”, gdy na świecie obecnie jest jakieś 3 500 000 000 kobiet i myślisz, że ona akurat jest najwspanialsza? Uwierz mi, nie jest! Wydaje Ci się!

Jeżeli naprawdę jesteś tak omamiony, że chcesz wrócić do swojej byłej to zrób to. Ten artykuł jest dobrym narzędziem do tego abyś stworzył podatny grunt pod powrót. Pamiętaj jednak, że jeżeli ona ma wrócić to na Twoich zasadach. Ona Cie rzuciła niech ona teraz zabiega o Twoje względy. W końcu jesteś zajebisty. 🙂

Czy według Ciebie warto wracać do byłych dziewczyn?

Mister X

Płeć: Mężczyzna Status: Wolny Wiek:30 lat Związki nieudane: 5 Licznik: 96 Zainteresowania: Psychologia, socjologia, medytacja, sex, alkohol, miękkie narkotyki, relacje między ludzkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *