Spotkałaś się parę razy z jakimś facetem i za każdym razem było super, rozmowa się kleiła, było widać, że między wami jest to „coś”. Być może nawet się całowaliście albo przespaliście się ze sobą, a on nagle, z niewiadomych przyczyn, całkowicie zrywa kontakt. Próbujesz się kontaktować, a facet nie odpisuje na smsy, nie odpisuje na fejsbuku mimo, że wyświetla wiadomość. Dzwonisz i nie możesz się dodzwonić. Dlaczego? Dlaczego facet zrywa kontakt, bez słowa w momencie w którym wszystko zdaję się iść w dobrym kierunku? Znam odpowiedź na to pytanie bo sam jestem facetem i sam wielokrotnie tak robiłem. Robiłem tak bo miałem swoje powody!

Dlaczego facet zrywa kontakt?

Przede wszystkim mężczyzna nie zrywa kontaktu bez konkretnej przyczyny. Może ona się wydawać błaha ale spowodowała, że nagle stracił Tobą zainteresowanie. Skoro się z Tobą umawiał przez jakiś czas oznacza to, że fizycznie na pewno mu się podobałaś, w końcu nie umawiałby się z pasztetem. Poniżej wymieniam 5 powodów przez które mężczyzna zrywa kontakt bez słowa wyjaśnienia, oto one:

1) facet zrywa kontakt bo robi się poważnie

Po prostu widzi, że jeżeli dalej sprawy będą się toczyły w tą stronę, to lada chwila będziesz jego dziewczyną, a on związku nie chce, nie potrzebuje. Dlaczego się z Tobą umawiał? Tego akurat może nie wiedzieć, prawdopodobnie mu się podobałaś i chciał miło spędzać czas albo po prostu Cie przelecieć i tyle. Wizja związku z Tobą go przestraszyła więc zamilkł i się już nie odezwie. Sorry takie życie.

2) facet zrywa kontakt bo za bardzo Ci zależy

Zaczęłaś być zbyt oczywista w swoich zamiarach. Dzwonisz do niego, układasz wspólne plany w momencie, w którym on się jeszcze wewnętrznie nie zdefiniował czy chciałby z Tobą być czy też nie. Może mu się podobasz ale jeszcze nie jest przekonany co do Twojego zachowania albo odwrotnie, nie podobasz mu się ale jesteś fajna. Tak czy siak, wystraszyłaś go. Wystraszony facet się nie kontaktuje ze swoim oprawcą. 🙂

3) facet zrywa kontakt bo jednak mu się nie podobasz

Umawiał się z Tobą bo podobasz mu się na tyle, że chętnie by Cię przeleciał ale nie na tyle, żeby chodzić z Tobą za rączkę po mieście. Jest to jedna z opcji, inna jest taka, że może dostrzegł mankamenty w Twojej fizyczności, które są dla niego nie do zaakceptowania. Poszliście na basen i zobaczył Twoje fałdy na brzuchu albo przyszłaś w sandałach i zwrócił uwagę, że masz brzydkie stopy a on akurat ma taki fetysz. Życie jest ciężkie dla nieidealnych dziewczyn.Więcej o tym czego mógł się wystraszysz przeczytasz w artykule: Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? 25 rzeczy które straszą w wyglądzie kobiet!

4) facet zrywa kontakt bo Cie lepiej poznał

Facet zrywa z Tobą kontakt bez słowa bo poznał Cie na tyle dobrze, że stwierdził, że jednak nie chce się z Tobą spotykać. Może narzekałaś na swój los albo opowiadałaś o swoich byłych? Może opowiadałaś mu o sytuacjach i puentą swojego zachowania go odstraszyłaś? Pokazywanie siebie ze złej strony jest złym pomysłem tak samo jak opowiadanie o swoich byłych chłopakach. Dlatego droga dziewczynko nie bądź zbyt wylewna jeśli nie chcesz odstraszyć faceta.

5) facet zrywa kontakt bo odstraszyłaś go jakąś konkretną cechą

Kiedyś jak byłem młodszy, spotykałem się z dziewczyną, odbyliśmy cztery „randki” i ogólnie na żadnej z nich nie żałowała sobie w wydawaniu moich pieniędzy Warto wspomnieć, że spotkania te były w krótkich odstępach czasu. Wówczas jako gnój pozwoliłem sobie na taką sytuację. Na każde spotkanie wydawałem 2-3 stówki i jako, że ani razu się nie zreflektowała, że przesadza i nie pomyślała o mnie jako o człowieku, to stwierdziłem, że jest egoistką, która puści mnie z torbami, a że wcale nie była aż tak zajebista żeby taki przystojniak jak ja musiał ją sponsorować to stwierdziłem, że urwę kontakt. Po prostu. W końcu trafiłem się jej jak ślepej kurze ziarno 😀 😀 😀 a ona nie potrafiła tego docenić 😀 Oczywiście to jest jedynie przykład, istnieją inne cechy Twojej osobowości, którymi mogłaś mu się narazić. Jakie? Nie wiem, bo to w dużej mierze zależy od niego.

Dlaczego facet zrywa kontakt w ten sposób?

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Facet boi się odbyć z Tobą konwersacje o tym, że jednak nie chce się z Tobą spotykać. Jeżeli napiszę Ci, że „jednak to nie to”. To prawdopodobnie jak każde wścibskie babsko będziesz drążyć temat. „A czemu”, „ale jak to”, „ ale po co” itd. Gościu nie chce Ci się tłumaczyć z kwestii, które mogą w sposób oczywisty być dla Ciebie przykre. Istnieje też szansa, że taka rozmowa sprawi, że wejdziesz z nim w polemikę, która nie ma żadnego sensu bo czemu miałaby służyć? Niczemu, bo ma Cie już w dupie. W takim wypadku znacznie łatwiej jest przestać się odzywać -co samo w sobie jest bardzo wymowne- niż przechodzić przez rozmowę, która dla obu stron jest delikatnie mówiąc… niekomfortowa. Efekt i tak jest taki sam – już się nie zobaczycie.

Czy zdarzyło się, że facet przestał się nagle odzywać?
Prawdopodobnie znalazłaś ten artykuł wpisując w wyszukiwarkę jedną z poniższych fraz:

  • facet zrywa kontakt bez słowa,
  • dlaczego facet zrywa kontakt,
  • dlaczego facet milczy,
  • dlaczego facet się wycofuje

RelatedPost


Mister X

Płeć: Mężczyzna Status: Wolny Wiek:30 lat Związki nieudane: 5 Licznik: 96 Zainteresowania: Psychologia, socjologia, medytacja, sex, alkohol, miękkie narkotyki, relacje między ludzkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *